Archiwum kategorii Dokumentalne

Hitlerowskie Ufo
autor: Uploader

Hitlerowskie Ufo

Tytuł :

Hitlerowskie Ufo

Opis :

 

Grupa historyków próbuje wyjaśnić, jaki istnieje związek pomiędzy obserwacjami UFO w ciągu ostatnich 50 lat a technologią latających talerzy, odkrytą przez nazistowskie Niemcy.

Pobierz – Ściągnij – Download

turbobit.net

Comments Off

Zdjęcie

5 stycznia

17:17
Dokumentalne

BUNT STADIONÓW
autor: Uploader

bunt stadionów

OPIS FILMU:

BUNT STADIONÓW

Mariusz Pilis postanowił pokazać w filmie twarz kibiców, na którą jego zdaniem nie ma miejsca w mediach mainstreamowych.
W dokumencie jest mowa o aktywności kibiców poza stadionami m.in. o wsparciu dla najstarszego polskiego klubu – Pogoni Lwów, manifestacjach upamiętniających wydarzenia i postacie historyczne.
Sami kibice mówią o problemach z oprawami. W filmie pojawił się też wątek poznański. Wspomniany został bojkot mediów przez ultrasów Kolejorza.

pobierz

Zdjęcie

30 października

18:33
Dokumentalne

BAD BOYS CELA 425
autor: Uploader

BAD BOY CELA

OPIS FILMU:

BAD BOYS CELA 425

Więzienie w Wołowie. 900 miejsc, 1300 osadzonych. Artur, Boguś, Damian, Józek, Julek, Marcin, Marek. Recydywiści, odsiadują kary 9, 12, 18, 25 lat… Siedmiu w celi o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Zaakceptowali w swoim codziennym życiu reżysera z kamerą. Służba Więzienna dała mu 10 dni. Bliscy są daleko. Dostęp do telefonu i widzenia rzadkie. Oddziałowi nie mają czasu. Wychowawcy są przeciążeni pracą. W tej na pozór przepełnionej przestrzeni siedmiu mężczyzn zamkniętych jest w społecznej próżni separacji i odosobnienia. Uda im się to przeżyć tylko wówczas, jeżeli próbować będą zaistnieć wbrew zapomnieniu, jeszcze silniej, razem i w sobie samych. Oglądając „Bad Boys , cela 425″ uczestniczymy w ich walce, żeby pozostać ludźmi.

pobierz

Zdjęcie

28 października

18:55
Dokumentalne

TYSON 2008
autor: Uploader

taysonb

OPIS FILMU:

TYSON 2008

 

Film dokumentalny przedstawiający historię życia i kariery Mike’a Tysona, jednego z najlepszych i najlepiej opłacanych bokserów w historii. „Bestia” był na szczycie sławy, miał wszystko, jednak używki i niesamowicie hulaszczy tryb życia, doprowadziły „Żelaznego Mike’a” na dno… Dokument jest historią pełnego wzlotów i upadków życia byłego mistrza świata wagi ciężkiej, opowiedzianą jego własnymi słowami.

pobierz

 

 

 

 

 

Zdjęcie

25 kwietnia

23:47
Dokumentalne
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

  • © 2018 Filmy – Download – Pobierz – Filmy – Lektor – Dubbing | copyright by Filmy.wpadnij.info