43 odpowiedzi do “CAŁY FILM : Droga milionerów 2012 LEKTOR PL”

 1. Krótki film, ale z przesłaniem treściwym. Każdy znajdzie tu wniosek dla siebie, warty obejrzenia moim zdaniem. Nie jest oczywisty, chociaż przez większość filmu można mieć takie wrażenie.

 2. nie słychać dialogów, za cicho…
  P.S. film czysta hipokryzja, płytkie chwyty emocjonalne, żenada, nie polecam
  P.S,2 co za naiwne gówno

 3. i dlatego warto uczuć się sztuk walki, albo samoobrony, w samochodzie nie bardzo, ale gdy pierwszy raz kasę wypłacił,koleś miał broń schowana, wystarczyło wiedzieć co zrobić, trochę jaj i spokój 🙂 pozdrawiam!

 4. Po komentarzach oczekiwałem czegoś lepszego hmmm takie sobie kino , lepiej poszukać innego filmu. Dla mnie to film klasy drugiej.

 5. w sumie film nasuwa wiele refleksji m in taka, ze nawet w najstraszliwszym bandziorze odzywa się płomień miłosierdzia…

 6. CO TO ZA KATOLICY KTÓRZY KUPUJĄ WÓDĘ KWIECONA Z JORDANU? HAHAHAHHAAHAH FACET KTÓRY ROBOL TEN FILM JEST NIEUKIEM,BO KATOLICKI KSIĄDZ W IMIE JEZUSA POŚWIĘCA WODE…ALE NEDZNE PRZEKRETY DLA IDIOTÓW…HAHAHAHAHAAA… WIDZE ZE W AMERYCE JUZ DAWNO ZAPOMNIELI CZYM JEST WIARA KATOLICKA… ZALOSNE…

 7. przez ilość tych reklam pierdole to oglądanie! nawet w gownianej telewizji są minimum co pół godziny nawet jeśli są dłuższe.

 8. super film wciągający dobrze mi się oglądało Polecam wszystkim jak chcą obejrzeć ciekawy spokojny film z nieprzewidzianymi sytuacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *