Chiny – Rynek podróbek. Film Dokumentalny Lektor PLNIEBEZPIECZNY SKOK – https://youtu.be/zghQ6OdEHIA Chiny – Rynek podróbek. Film Dokumentalny z lektorem PL W chinach panuje komunizm, który jak wiadomo jest destrukcyjny. W komunizmie niczego…

source

18 odpowiedzi do “Chiny – Rynek podróbek. Film Dokumentalny Lektor PL”

 1. Podwykonawca Renault, sprzedaje podróbki? Nie. Sprzedaje to, co Renault oficjalnie opycha drożej jako Renault, ale to jest to samo. Czyli nie tyle podróbka, co towar z lewego miotu, ale z taśmy podwykonawcy Renault. Co można powiedzieć…? Każdy szuka taniej. Nie ma się co czarować. Biednych nie skubią. To jeśli mowa o auto częściach, bo lewe pestycydy etc., to już hardcore niestety.

 2. Przepraszam, ale kto na tym najbardziej zarabia?
  -Sprzedawcy?
  -Ludzie robiący podróbki także zarabiają?
  -Celnicy?
  czy producenci?

  Jeśli nikt tego nie będzie zgłaszał, to niestety ale sprzedawcy i ludzie produkujący takie produkty będą mieć największy zysk. Za którymś razem nawet się nie skapniemy że mamy podróbkę, właśnie przez podrobione znaczniki firm.
  Dobrze, podróbki, niech sobie będą ale za niższą cenę. Chcę wiedzieć, że mam podróbkę. Aż tak nie muszą się starać, ponieważ ktoś z tego łańcuszka zarobi na tych produktach tak jak na oryginałach i dopiero wtedy będzie..

  Teraz zarabiają celnicy. Wcześniej my oszczędzaliśmy i to najwyraźniej im się nie podoba. Oszczędność.
  Celnicy zarabiają i jeszcze wyzywają od mafii. Ciekawe…

  A przepraszam, nie lepiej jakoś się z tym pogodzić. Niektórych nie stać nawet na oryginalny np. perfum.
  Przepraszam jest jakaś akcyza od perfum?
  A później czujemy się gorsi od ludzi, którzy lepiej zarabiają. Mam się głodzić ponieważ muszę udowodnić sobie i innym że stać mnie na oryginalny perfum?

  (42:14)"…gwałci się nasze prawa.." Przepraszam, jeśli nie ma miejsc pracy to ludzie sobie je tworzą. Pracują, a jakiś gostek z góry będzie mówił, że gwałci się jego prawa. Widać że burżuj.

 3. a jak by to oni właśnie inwestowali w podrabianie ich marek? może dla tego nie chcą rozmawiać 😛 to nie głupie kasę mają na wyłożenie i kasę mogą robić

 4. nie lepiej było by się dogadać z tymi orginalnymi markami żeby dawali info jakimi statkami i jakie numery kontenerów są ich.. nie musieli by dzwonić za każdym razem zobaczyli by u siebie w systemie i tyle. ja kupiłem zegarek "Armaniego" za 1k zł okazało się że to podróbka warta 25zł 😀 tak mi powiedziała pani zegarmistrz, zostałem wyje.. 😀

 5. Jest pobyt jest podaż ….. Tego nie pokonasz specjalisto …. wykształcony na papierze ekonomisto … każdy kupuje podróbki Ci co to zgarniają nie wierzę że nic nie zabierają do domu …

 6. Gosc, pracownik z Reanault, ktory sprawdzal stragany z nielegalnych zrodel sam siebie wkopal. Producent wspolpracuje z Reanault i dodatkowo produkuje na lewo, pewnie te same częsci z tej samej linii produkcyjnej czyli tak jakby tak samo oryginalne jak Reanault tylko pewnie za 1/10 ceny. Tu widac jaką marże maja producenci i dlaczego pojawiaja sie zamienniki nie mylic z z podrobkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *