Co to jest NOWY PORZĄDEK ŚWIATA – System globalnej dyktaturyHIT POLECAMY ▻ https://youtu.be/6nNSbF2J82s Jacek Bartosiak o Nowym Porządku Świata. Co to jest nowy porządek świata i komu ma służyć ten system …

source

24 odpowiedzi do “Co to jest NOWY PORZĄDEK ŚWIATA – System globalnej dyktatury”

  1. Qrwa nie wytrzymam, idz pod but chińskich komunistów jak ich tak kochasz i nie mieszaj ludziom wiary. Czerwone g

  2. Czuwający z księgi Henocha (Szaraki, UFO) nadal żyją pod naszymi stopami, w zakamarkach Pustej Ziemi (Agharty) i nas wykorzystują, porywają, obserwują, od początku ludzkości. Zwani są również: Igigi (Sumer), Kaczyni (Hopi, Zuni), Tiki (Hawaje, Nuku Hiva, Marquesas Islands), Bes (Egipt), Dogū (Japonia), Mahakala (Tybet), Wirakocza (Ajmara), Mastamho (Mohave), Aes sidhe (Irlandia), Guatimac (Guanczowie), Gauteovan (Kagaba), Tages (Etruskowie).

  3. Pan Jacek Bartosiak Mistrz… takich ludzi powinni zapraszać do telewizji… mówi o przemianach które trwają a w tv ciemnogród tefałeny i inne tvp wciskają papkę tylko tego co owce mają słyszeć i nic więcej prawdy ponadto.

  4. Co ten facet mowi? Chiny byly najbogatszym mocarstwem swiata :D! Kiedy?! Uchowaj nas Boze od takich ekspertow.

  5. CZEGO NIE POTRAFIĄ ZROZUMIEĆ KRAJE ARABSKIE I ZAMIAST TRZYMAĆ SIĘ RAZEM , NISZCZĄ SIĘ NAWZAJEM …

  6. jakie pierdoły ten Bartosiak Pier….oli! Aż żal dupę ściska!Pokaż mi matole, czy ktoś kiedykolwiek z Polaków wyemigrował do Chin, Rosji i uczciwie dorobił się fortuny

  7. panie Bartosiak,nigdy nie bedzie lepiej na świecie jak pan bedzie gadał takie głupoty! Polska ma sie zbroić tak? a pytam po co? co brakuje mięska armatniego? jak chcemy mieć pokój na świecie to o nim trzeba gadać a nie o wojnach,logika tu wygrywa niestety,widać coraz bardziej jak wszyscy nakręcają na tą wojne,komuś to jest widocznie na rękę.

  8. Pokój się stanowi a nie o niego walczy …. podstawą wolności jest prawo własności , prawo do wolnego tworzenia i zarobkowania …. tym , którzy wzniecają wojny i podburzają narody do mordów życzę niechybnej śmierci ! Chiny nigdy własnej waluty nie wypuszczą jako światowej … bo w tym momencie zaczną się zwijać …. wolą za pracę nic nie wartego dolara i za niego skupywać dobra świata ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *