20 odpowiedzi do “Czy to początek otwartej wojny z Rosją? Nieudolność służb i obca agentura w Polsce! D & S! LIVE!”

 1. Czemu nazywasz facetów bydlakiem Roman, moją żonę gdy zaszła w ciążę nie zostawiłem ona mnie rzuciła dla innego- i ja jestem bydlakiem po co jej robiłem te grille na urodziny pierścionki złote w różach- wyobrażacie sobie że moja żona puszcza się z facetam co kwartał z innym a ty mi mówisz Roman że my jesteśmy bydlakami lub kundlami Roman posłuchaj innej strony troszeczkę- ja nie jestem bydlakiem!!!!

 2. Lubię Was i oglądam większość waszych reportaży Ale jeśli jakaś kobieta chce usunąć płód to niech usuwa huj mnie to obchodzi nie moja brocha wielcy katolicy. Cudze sprawy nie moje sprawy

 3. Wg byłego agenta KGB Juriego Bezmienowa mniej więcej ok.15% pieniędzy, zasobów idzie na potrzeby działalności szpiegowskiej. Reszta czyli 85% idzie na potrzeby przewrotu ideologicznego w państwie/państwach atakowanych. Proces ten trwa ok 25 lat i składa się się z 4 etapów: 1demoralizacji 2destabilizacji", 3kryzysu" i 4normalizacji". Według doktryny szefa rosyjskiego sztabu generalnego, gen. Walerija Gierasimowa następna wojna to będzie wojna, w której będzie chodziło o to, żeby kompletnie zdemontować państwo od wewnątrz przy pomocy dezinformacji, wspierania rozmaitych grup kontestujących istniejący porządek.

 4. Bedziecie frjerzy ginæć za USrael i UPAinę.Niezlego macie pierdolca.z tą USraelską propagandą pod nazwa wojna hybrydowa.Tej waszej usraelskiej robienia lachy nie idzie słuchać.Buaha wielki mi autorytet bsnderowska UPAina.A ilu USrelskich szpiegów pod nazwą dyplimaci wyjedzie z Rosji.Zapewniam cie sklepowicz że 100.

 5. nie subskrybuje waszego kanału , jak mam się uwolnić od waszych powiadomień ,szlag mnie już trafia …cały dzien powiadomienia po 3,4 razy te same czy ktoś może mi powiedzieć jak to ku…stwo wyłączyć ?

 6. TOTALNY BANDZIOR TUSKA Z KOLEGA PUTINEM MIELI PLANY MAJDAN; CHCIAL ZROBIC Z POLSKA CO PUTIN ZROBIL Z UKRAINA;A CO TERAZ ROBIA RUSKI W POLSCE;TE STRAJKI TO ICH ROBOTA Z PO;NOWOCZESNA;PSL;SLD;KOD;RP OPLACA RUSKI BANDZIOR PUTIN!!!!

 7. Raz jeszcze,Polska od 1944 roku jest zarzadzana przez chazarow,ktorzy rozwalili polski przemysl i to co w ogole polskie.
  Jestesmy rzadzenie przez wroga od wielu lat idlatego mamy taki Burdel na kolkach.Powoli ale skutecznie Polska jest przeksztalcana w Polin.
  Czy wy tego nie widzicie ???

 8. Wystarczy, że chcesz niezależnej od nikogo Polski i już cię nazwą ruskim trollem, czy tam agentem. We łbach się popierdoliło pustakom jak nigdy….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *