41 odpowiedzi do “Huligani Lektor PL caly film”

 1. W tamtych latach to byla jeszcze BIALA,,;CHRZESCIJANSKA ANGLIA,(HOOLIGANS),,A teraz,,,Co to KORWA jest ?? ,,,,Pierdolone red-skins ,trzymajace sie za wity z czarnuchami Z-Pedalonej ,Wszelakiej masci WWOOOONNNNN!!!!!!!!!!!!

 2. Najważniejszym czynnikiem który wpływa na nasze zachowania jest rodzina w której dorastamy jak wiadomo nawet poprzez myślenie , zachowania mogą ulec zmianie geny które mamy. Chłopak wyrastał w rodzinie patologicznej ale pewnie miał silne geny odnośnie siły inteligencji , niestety system edukacji( taki był kiedyś ) tylko spotęgował same negatywne cechy u niego. Jak widać nawet z osoby obdarzonej wysoką inteligencją patologia w rodzinie i patologiczny system edukacji może ukształtować taką osobowość. Zresztą wysoka inteligencja w takich okolicznościach to prosta droga do seryjnego zabójcy(nie zawsze oczywiście ). Można wyjść mimo tego na prostą i znowu wysoka intelig. tylko ci bardzo pomoże.. Ciekawy film 7.5/10

 3. Super , słyszałem o tym filmie ale myliłem z innym dzisiaj trafiłem przypadkiem , naprawdę dobry, pomijając dramaturgie, od strony sensacyjnej też fajny !

 4. Te czasy w Anglii mineły teraz niema kiboli sa za to gangi ktore gowno obchodzi z jakiej dzielnicy jestes jak lazisz gdzie nie trzeba to w koncu sie nadziejesz na nieodpowiednich ludzi a wtedy boze ratuj bo do chaty nie wrocisz juz caly.

 5. Ładna muza, udźwiękowienie mi się podoba. Ale nie rozumiem kilku wątków. Ale to nic. Film dobrze się ogląda. A teraz moje wnioski, z oglądnięcia tego filmu: Rozumiem skąd wypływa chęć rywalizowania między sobą; jedyne co mi przychodzi do głowy, że żyjemy w świecie w którym ludzie nigdy z tego nie wyrastają. Gdy tak patrzę na wielu dorosłych, robią dokładnie to samo, rywalizują między sobą, kłócą się… Świat dorosłych? Czy nadal jest to świat niedowartościowanych dzieciaków? Znam niewielu ludzi, którzy są w stanie odpuścić jakikolwiek konflikt. A jeśli dorośli nie potrafią odpuścić, to co można oczekiwać od młodych ludzi?

 6. dobry film, zakończenie rzeczywiście trzeba sobie uzmysłowić tak jak ktoś niżej napisał. Jego komentarz proponuje sobie odszukać po zakonczeniu filmu kiedy poczujecie pewien niedosyt.

  Maciej Wysoglad
  1 miesiąc temu

 7. Widzę, że niektóre osoby narzekają na zakończenie filmu. Reżyser pokazuje w sposób symboliczny zakończenie dramatu bohatera. Dorósł, pogodził się ze sobą. Wybrał miłość do ojca, pomógł także chłopcu którego okaleczył. Zakończenie uzmysławia nam, że nie stracił odwagi, że idzie dalej przez życie, ale już jako człowiek dojrzały.

 8. Film na początku zapowiadał się dobrze ale potem żenada, motyw z Jezusem był żałosny. Zakończenie okazało się klapą, najgorsze zakończenie jakie kiedykolwiek widziałem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *