Jednostki specjalne GROM – Prawdziwa historia – cały film dokumentalny- Lektor PLFilm dokumentalny o polskich jednostkach specjalnych GROM /polski odpowiednik SAS czy Delta Force/- polski lektor [PL]. Dokument z cyklu discovery i national geographics po polsku opowiada…

source

24 odpowiedzi do “Jednostki specjalne GROM – Prawdziwa historia – cały film dokumentalny- Lektor PL”

  1. …ech gromki, gromki. Mmmerykanie was posyłają w najgorszy szajs, a wy tam idziecie jak te barany… to nic, że zginiecie czy stracicie zdrowie… paszczę wam się zamknie medalem i mazurkiem. I nic to, że po powrocie w tym bieda-kraju każdy was oleje jak wielu innych żołnierzy co zostali kalekami. Żołnierze straceńcy. Żal mi was.

  2. Nadszedł czas aby ujawnili się Ci [ bądź ich ujawniono] ,którzy doprowadzili do tzw,"samobójstwa Generała Petelickiego".Odwagi towarzysze ze specnazu,wszystko podobno dzisiaj jest jawne.Tchórze "żyją pod ziemią",

  3. tak jak zawsze sa wspaniali wszendzie gdzie to tylko mozliwe na swiecie , zobaczymy jak bedzie na swoim gruncie ???? mysle ze tak samo tak daj nam Bog

  4. Nie mogę tego słuchać. Fakt, że stary ten dokument, ale lizanie dooopy poraża. "Dostaliśmy medale od Amerykanów", "uratowaliśmy ich z wypadku", " pomogliśmy 26 lokalesom z narażeniem życia" PO CO? Góra się obsunęła, sztorm…Jaki to ma związek z Gromem. Oczywiście nie podważam szacunki dla wyszkolenia i umiejętności tych żołnierzy.

  5. Dlaczego Rosja nie wysłała Żydów bezpośrednio do Izraela ? W rocznicę akcji ,,most"spotkali się szubrawcy w Polsce (25-lecie)i wyszło na jaw że to Polacy sfinansowali przeloty Żydów do Izraela ( Baksik i Gąsiorowski). Nawet najlepsza jednostka może służyć obcym – wrogim Polsce siłom – szkoda ?

  6. Mamy zajebistych – jednych z najlepszych na świecie żołnierzy, szkoda tylko , że nie służą naszemu Polskiemu interesowi narodowemu.

  7. Wspaniali ludzie, świetni komandosi, bardzo dobrze wyszkoleni – jednak po ich wypowiedziach słychać, że kompletnie nie wiedzą komu i dlaczego służyli oraz, że nie mają żadnego pojęcia o polityce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *