MARIHUANA I MÓZGDokument o marihuanie i o tym w jaki sposób THC wpływa na mózg.

source

8 odpowiedzi do “MARIHUANA I MÓZG”

  1. Koncerny farmaceutyczne staną na glowie by nie dopuścić marihuany jako zamiennika dla produkowanych przez nich silnie uzależniający leków opioidalnych, benzodiazepinów, czy antydepresantów. Przeciętny heroinista w USA zaczyna od oksykodonu przepisanego przez lekarza. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o $$$.

  2. znamienne slowa – 'problem w thc lezy w tym, ze wdziera sie do wszystkich receptorow mozgu, bez wyjatku'. trzeba zatem zakazac wszystkim, by spora wiekszosc uzytkownikow naduzywala (zakazany owoc najlepiej smakuje) niz pozwolic ludziom decydowac samemu kiedy sobie zerwa roslinke i zapala, bo jeszcze bron boze zaczna rozumiec pewne analogie i zaleznosci rzadzace swiatem. male ilosci w wiekszych odstepach czasu potrafia zrozumienie odblokowac.

  3. Tak jak leki uzależniają ale ta ma właściwości medyczne a po lekach człowiek nie dożyje 50tki ? Musi brać leki mimo że organizm odrzuca chemię farmakologiczna . ..

  4. To nie od marihuany występuje schizofrenia a jest dziedziczona genetycznie . Kiedyś schizofrenia występowała po 35 roku życia i nie paliły wcześniej a te które mają genetycznie modyfikowane geny a że teraz są one ogólnie dostępne w wieku dojrzewania dostają scgizofremi. Ale to taki tester i tak parę lat później by choroba się ujawniła . Tak można na wczesnym etapie ja rozpoznać .

  5. Logika to co legalne zabija a to co nie legalne leczy . .biznes wszystko co dostępne zabija szybciej niż ten który w tym samym wieku i też raka pokonał a młody i zdrowy i im starszym tym młodziej wygląda i zdrowiej. . Narkotyki zaś legalne dopalacze wymiatają ludzi ze nawet na leczenie się nie nadają bo zawiasy na ament..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *