49 odpowiedzi do “Najlepszy Film Przygody, Akcja, przygoda, cały film Lektor PL”

  1. Mam bliskiego znajomego, który dawniej był w Policji w wydziale kryminalnym. Nie mógł dłużej tam pracować z powodów psychicznych, gdyż spotykał się z ogromną ilością makabrycznych zabójstw … Tak tak…, w Polsce w której raz na jakiś czas, media podają informacje o jednym sensacyjnym zabójstwie, a tak naprawdę tych zabójstw/porwań/"zaginięć" są dziesiątki i setki.
    Należę do ludzi, którzy dziękują Bogu Ojcu, iż nie doświadczył mnie takim cierpieniem. Uważam, że "John Doe" w tym filmie, był wielkim humanistą, bo w rzeczywistości, nie istnieje zadośćuczynienie w wymiarze sprawiedliwości a to jest podstawa sprawiedliwości! Jak ma ubiegać się o sprawiedliwość zamordowana ofiara ? Czym innym jest wypłacenie odszkodowania w równowartości za utracony sprzęt, dom czy samochód, ale w przypadku zadania śmierci, jestem zwolennikiem śmierć za śmierć. Przypominam, iż do dzisiaj w Afganistanie istnieje instytucja "mściciela krwi" i gdy ktoś kogoś zamorduje, rodzina ofiary ma OBOWIĄZEK, pomścić śmierć bliskiej osoby, zabijając sprawcę – sprawiedliwość jest wtedy, gdy nestępuje zrównoważenie strat: one death person = one death person ! Jeśli system penitencjarny zwalnia z odpowiedzialności mordercę po połowie lub 2/3 czasu 25 letniego odsiadywania kary, to jest to naplucie w twarz rodzinie ofiary i nasranie na grub ofiary i ja na to nie wyrażam zgody ! ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ !
    Wyjatek – nieszczęśliwy wypadek …

  2. W przypadku pedofili TU TRZEBA SAMOSĄDÓW jak powietrza. Sądy sa zbyt słabe, czasem bezsilne i przede wszystkim polowa z nich to pedofile w togach. Egzekucja spoleczna – jedyne lekarstwo na to gówno.

  3. Da się obejrzeć , więcej takich gości a …… żyło by się dużo bezpieczniej . Zboczeńców , gwałcicieli , morderców , sadystów i innych dewiantów trzeba po prostu eliminować a nie utrzymywać na koszt społeczeństwa . Pedofili bym od razu kastrował i kierował do ciężkich robót w kamieniołomach a potem – ukatrupił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *