Prawdziwe przyczyny wojny w Syrii? Kto za tym stoi i na tym zarabia? Zadaj pytanie! LIVE!Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/casus-belli Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://wr…

source

20 odpowiedzi do “Prawdziwe przyczyny wojny w Syrii? Kto za tym stoi i na tym zarabia? Zadaj pytanie! LIVE!”

 1. Bliski wschod byl najbardziej stabilnym regionem Dopiero żydzi swym .przybyciem zdestabilizowali ten region arabowie przyjmowali ich i traktowali humanitarnie jakoo.pokrzywdzonych przez wojnę Ci odplacili sie bandytyzmem ZYD GDZIEKOLWIEK WSADZI SWÓJ DLUGI NOS NIESIE NIESZCZESCIA I ŚMIERĆ

 2. PROBLEM DLA NWO ( GRUPA BILDERBERG) i dobrej zmiany w TYM ,ŻE w Polsce jest za dużo POLAKÓW. PRACUJĄ JEDNAK INTENSYWNIE NAD TYM ,żeby Polskę wynarodowić. Stąd ta nadciągająca NADCIĄGAJĄCA do Polski mieszanina narodów. UKRAIŃCÓW JUŻ mamy kilka milionów. Nikt nad tym nie panuje w teoretycznym i dzikim kraju.

 3. Dla ŻYDÓW liczy SIĘ tylko geszeft HOLOKAUST. POLSKI GOJ ma tylko zasuwać na NARÓD WYBRANY. PerfidIa i hipokryzja żydów ma sobie równą tylko w WATYKANIE. WATYKAN to jest wzorowy uczeń BRACI STARSZYCH.

 4. Rada dla Marcina, od starszego łysonia. Jak jakiś kudłaty będzie Ci dokuczał, to odpowiadaj ,że jesteś na wyższym stopniu ewolucji i masz mnie od niego z MAŁPY.

 5. 25:40 nie donoszą na siebie? Doczytajcie sobie chłopaki o tym co robiła żydowska policja w gettcie. Nie tylko donosili, ale też mordowali swoich, żeby móc ich obrabować. Polskie społeczeństwo się tak nie zachowywało. Trudno się słucha tej wazeliny względem Żydów niepopartej faktami i chłostania Polaków po całości wbrew faktom w "telewizji ze 100% kapitałem polskim". Donosicielstwo u pewnej części społeczeństwa wynika z 45 lat okupacji sowieckiej i 29 lat okupacji postsowieckiej. To co pieprzycie na temat Polaków to tak jakbyście mieli pretensję do zgwałconej kobiety, że gwałciciel ją zaraził AIDS.

 6. Ciekawy materiał, ale z całym szacunkiem, ISIS to po prostu wytwór specyficznie rozumianej demokracji w krajach arabskich. Po prostu te kraje nie dojrzały do demokracji. Tak jak w Rosji demokracja za Jelcyna doprowadziła do oligarchizacji a potem wprowadziła Putina na Kreml, tak samo w krajach arabskich demokracja stała się trampoliną dla fundamentalistów, którzy wcześniej byli trzymani krótko przez dyktatorów.
  Problemem jest to, że Zachód altruistycznie wspierał powstańców podczas arabskiej wiosny – niestety, tutaj zamiast altruizmu trzeba było siedzieć cicho i może nawet po cichu wspierać przynajmniej część dyktatorów, by dalej krótko trzymali fundamentalistów. I nie można było wierzyć fake newsom, że S. Husajn ma groźną broń, by mieć powód go atakować. Trzeba było wybrać zasadę mniejszego zła. A tak to zamiast arabskiej wdzięczności za obalenie satrapów mamy pełno cierpiących uchodźców przemieszanych z imigrantami ekonomicznymi i niekiedy terrorystami.
  Po prostu państwa zachodniej same sobie ukręciły bicz, tak jak kiedyś USA wspierając w latach 80 – ych mudżahedinów w Afganistanie, by walczyli z Sowietami, pozdrawiam!

 7. Jeśli zmieniono nazwiska Rosjan om, Żydom, Niemcom, to na jakiej podstawie uważacie że to Polacy na siebie donoszą. Jakimi Polakami są platformerskich, nowocześni idioci tak i w społeczności polskiej są obcy… zdrajcy. Ale opinia idzie za Polakami?? A muzeum POLIN zamknąć raz na zawsze, dość krzywdy wyrządzili Polakom.

 8. Szanowny Marcinie. USA walczą w Syrii z państwem islamskim? USA dostarczają sprzęt i wsparcie logistyczne dla Al-Nusra-Front, syryjskiej gałęzi Al-Kaidy. Proszę się poinformować i przejrzeć na oczy, bo widzę, że jak na razie to zapatrzony jest pan w USA.
  Mimo to oglądam …. i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *