12 odpowiedzi do “Przeciwko mafii cały film Lektor PL”

  1. No i cała gangsterka,- kwintesencja, jak wydymać kumpli i nie ponosić konsekwencji idąc na współpracę z silniejszymi mającymi władzę), tak od wieków, Historia  się powtarza ). Jasny przekaz, zadając się z gangsterami żle skończysz(.

  2. Nie znoszę takiego gadania jak dwóch typów pod spodem , która mafia lepsza , silniejsza , fajniejsza to mordercy i kryminaliści , co za różnica czy to Włosi , Polacy , Ruscy czy ktokolwiek inny ? Obejrzyjcie alfabet Mafii wniosek ten sam jedno wielkie kurewstwo , polecam też serial Gomorra , ja lubię tą tematykę ale nie zapominam kim są ci tzw. Ludzie .

  3. wielkie zaklamanie w religii i polityce.Dobrze ze jest garstka ludzi ktorzy z tym walczą, ale czy tej garstki ludzi intencje tez byly czyste? tak jest do dzisiaj'.Jezus powiedzial …ojcem Waszym jest Szatan Diabel ,on byl kłamca od początku i Wy spełniacie jego porządliwosci.Tak wyglądal i wygląda świat.

  4. Wszyscy oni to banda leni, przygłupów, złodziei i morderców. Gdy Ruscy wjechali do NYC w latach 90tych, wykończyli tych włoskich "twardzieli" w kilka miesięcy. Makarony dowiedziały się co to znaczy prawdziwy wpierdol.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *