Spotkanie 2 – Raj Utracony. Film Fabularny. Cały Film Lektor PL – Ateizm UrojonyReklama: Fajne filmiki z wypadów za miasto. Zapraszam do subskrypcji i komentowania …

source

30 odpowiedzi do “Spotkanie 2 – Raj Utracony. Film Fabularny. Cały Film Lektor PL – Ateizm Urojony”

 1. Odwieczna walka dobra ze złem. Bóg dał nam światłość lecz człowiek wybrał ciemność. Obdarzył nas własną wolą i od nas zależy po której stronie się znajdziemy. Zostawił nam wybór. Film ciekawy z przesłaniem lecz wg mnie pierwsza część bardziej przystępna i od razu wiemy kto jest po której stronie. Film godny polecenia.

 2. Strasznie nudny i przesycony swędem pryncypializmu. Czy wartościowe filmy muszą być owiane tym ciemnym, odstręczającym dymkiem moralnej musztry ?

 3. Tak wspanialy film ,ze moze wiele nawrocic ludzi na dobra droge ktora prowadzi do krolestwa niebieskiego,polecam z calego serca.

 4. polecam.film ukazuje w bardzo prosty sposób nasze zakłamanie i oszukiwanie siebie i najbliższych co prowadzi do rospadu i bólu kutry może wyleczyć zawierzenie BOŻEJ MIŁOŚCI..

 5. Warto zobaczyć ten film! Nie ma znaczenia, czy jesteś wierzący czy ateista! Przesłanie jest warte tego! Obudzenie się , otwarcie na miłość, dobro , uczciwość ……..

 6. Film dla Ciemnogrodu, dla pan w beretach wierzacych w Jezusa – nie w boga – bo Jezusa latwiej oszukac gdy czynia zlo.

 7. wszystko było idealne ale człowiek wszystko zepsuł aha trzeba ciągle czuć się winny to jest wiara

 8. ten film Jak i pierwsza część pokazuje urywek wspaniałej drogi jaką człowiek przebywa będąc tutaj na ziemi , dużo prawdy o nas samych I pokazuje rużnice między postrzeganiem rozumem a duszą.

 9. ten film Jak i pierwsza część pokazuje urywek wspaniałej drogi jaką człowiek przebywa będąc tutaj na ziemi , dużo prawdy o nas samych I pokazuje rużnice między postrzeganiem rozumem a duszą.

 10. ten film Jak i pierwsza część pokazuje urywek wspaniałej drogi jaką człowiek przebywa będąc tutaj na ziemi , dużo prawdy o nas samych I pokazuje rużnice między postrzeganiem rozumem a duszą.

 11. ten film Jak i pierwsza część pokazuje urywek wspaniałej drogi jaką człowiek przebywa będąc tutaj na ziemi , dużo prawdy o nas samych I pokazuje rużnice między rozumem a duszą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *