Świat od wielkiego wybuchu do współczesności – film dokumentalny – lektor plFilm dokumentalny przedstawiający historię powstania Świata i ludzkości od początku jego powstania do współczesności. Cały dokument z polskim lektorem [pl] z serii discovery i national…

source

39 odpowiedzi do “Świat od wielkiego wybuchu do współczesności – film dokumentalny – lektor pl”

 1. Religijne przygłupy i kreacjoniści wyedukowani na farmazonach opowiadanych przez innych przygłupów typu Cejrowski, Korwin – już się zleciały.

 2. Jak to można nazywać nauką? Wiemy co się stało ale nie mamy dowodów na to ha ha ha mniejsze niż atom i starczyło materii na wszystkie gwiazdy i planety ha ha ha a skąd Mojżesz znał by ewolucje przecież Genesis mówi to samo tylko że ewolucja mówi że wszystko działo się przez miliardy lat a Biblia mówi że w ciągu 7iu dni.Jest jakiś dowód na ewolucje? Jeśli nie to znaczy że należy wierzyć że jest prawdziwa czyli to religia.Z Panem Bogiem

 3. Znowu ten Filipenko, ze swoim głupkowatym uśmiechem, podobnie jak na każdym pseudonaukowym filmie z jego udziałem, powtarza oklepane banały, nie ma to nic z prawdziwą nauką, raczej z "robieniem kasy", brak odpowiedzi na podstawowe pytania, jak np., może powstać coś z niczego? Bądź co było przed tzw., "wielkim wybuchem"? Chociaż to tylko teoria, a podaje się ją jako dogmat, do wierzenia…..

 4. Jeden BELKOT ,jesli "uczeni" maja tylko tyle do zaoferowania mnie – nieuczonemu, to niech sie nie osmieszaja ! Pierdolcie sie bando idiotow !!!

 5. chuja wiecie nie wiecie nawet co sie stalo w smoleńsku albo np w WTC ale o wielkim wybuchu widac wiemy wszystko ktos pewnie sie przygladał lub nagrał smartfonem 🙂

 6. Wielki wybuch, wielki pozar, wielki potop I co kurwa jeszcze ? Ludzie mowie to do pedalow , katolikow, ateistow, zbokoli, mordercow, szmat, tych praworzadnych tych zarobionych, tych nie grzeszacych…….. do wszystkich nie dajcie sobie wciskac tej propoagandy informacyjnej!!!! wydaje mi sie ze zaniedlugo pokaza gowno z przed 4,5 miliarda laT czy po obejzeniu takiego gowna bedziecie pisac momotematyczne komentarze pod filmem?

 7. Ale wy macie kurwa problemy ludzie zastanówcie się co piszecie zygać się chce to jest nauka rozumiecie nauka jak chcecie więcej na YOU TUBE jest takich filmów mnóstwo obejrzycie a zrozumiecie tak powstało życie

 8. Tzw. uczeni naprawde nie wiedza nic. Komentatorzy spieraja sie o ingerencje Boga a dobor naturalny. Jedno i drugie to tylko hipotezy i obie oparte na WIERZE. Nie ma o co sie klocic tylko wierzyc albo nie, ze nagle cos wybuchlo, cos sie rozlalo, cos rozblyslo, cos wystyglo, przez przypadek albo na rozkaz Boga, Jedno i drugie to tylko bzura ale trzeciej teorii na ma. Narazie

 9. Film niestety zawiera zbyt dużo uproszczeń, aby można go oglądać i polecać. Nie wiem czy to kwestia przekładu, czy zbyt dużej ilości materiału, który próbuje przekazać.

 10. Jak sama metodologia wskazuje jest to "hipoteza", lepiej by było przedstawić kilka potencjalnych wersji powstania wszechświata. Jest to zupełnie subiektywne podejście, a traktujecie to jako fakt.

 11. Żal mi dupę ściska jak widzę te komentarze. Wierzycie najnowszym badaniom sprzed kilku lat i ludziom którzy całe życie się tym zajmowali, czy Żydom, którzy ponad 2 tys lat temu, niemając pojęcia o niczym stworzyli nową mitologię ??

 12. Ciekawe czy wy (piszę do tych co wierzą w chrześcijaństwo) wiecie, że chrześcijaństwo było stworzone dla władzy. Chrześcijanie pod nakazem papieża mordowali ludzi, którzy nie wierzyli w ową wiarę. Tak na przykład wymordowano 97% populacji Australii. Też samą Amerykę odkryli Chrześcijanie, aby szukać ludzi, którzy wierzyliby w to coś. Tyle, że chrześcijanie tego nie dokumentowali, a Krzysztof Kolumb, który szukał drogi morskiej do Indii odnalazł Amerykę i to udokumentował myśląc, że odnalazł Indie nazywając mieszkańców Ameryki Indianami. Dlatego wolę wiarę w latającego potwora spagetti od Chrześcijaństwa, bo ona nie jest narzucana. Oczywiście w to nie wierzę, ale jednak ta wiara nie narzuca. Swoją drogą ciekawe, czy wiecie, że Biblia jest ciągle zmieniana. A w samym Chrześcijaństwie jest bardzo dużo błędów na, któych ujawnienie Chrześcijanie odpowiadają "Tak nie jest" albo "Nie wierzysz w Boga to potem jakieś bzdury wymyślasz" bądź "Oto tajemnica wiary" lub "Zamknij ryj ateisto" tudzież "Idź się zabij".

 13. co za brednie, nic nie wiedzą ale udają że wiedzą. To jest ta tzw. nauka ?? Zero wiarygodności, takie same bajanie jak niektórych religijnych. W sumie to fifty fifty, ten Pan ma rację i tamten Pan też ma rację. Brednie naukowe, bo bredzą uczeni którzy rozdaję sobie dyplomy za ograniczenia w intelekcie.

 14. A oni za przeproszeniem tam byli od początku że wszystko tak precyzyjnie tłumaczą ? bzdury teoretyczne lub domniemane za parę lat powiedzą że było całkowicie odwrotnie pseudo naukowe programy mącące ludzią w głowach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *