26 odpowiedzi do “Vimana – film dokumentalny. Lektor PL”

 1. po kilku pierwszych chwilach przestaje oglądać. Te niby hieroglify przedstawiające samolot, okręt i coś tam jeszcze powstały poprzez nałożenie na siebie o ile dobrze pamiętam 2 imion faraonów. Biło jedno wyrzeźbione a po jego śmierci to miejsce wyrównano gipsem czy czymś podobnym i wyrzeźbiono kolejne imię a z czasem ten wypełniacz odpadł. Na zdrowy rozsądek jeśli by takie rzeczy tam widywali to tylko na 1 z setek tysięcy hieroglifów by to zapisali ? XD A światłowód nie jest wynalazkiem który otrzymali amerykańscy naukowcy dzięki analizy statku obcych. Nawet nie jest to amerykański wynalazek. Jest to projekt pochodzący z Lubelskiego uniwersytetu.

 2. Wierzę, że jesteśmy obserwowani przez Obcych, ale w te relacje nie wierzę, bo co następna relacja – następuje eskalacja niesamowitości. To przeczy prawdzie!

 3. Układy scalone ? raczej hybrydy części dyskretnych jako obwód zawarte w układzie scalonym, przed katastrofą w rozwesel , inżynierowie elektronicy nie wiedzieli za bardzo jakiego materiału użyć i jak uzyskać powtarzalny produkt na skalę przemysłową aby mieć obecny układ scalony, po katastrofie w Rozwesel powołano zespół Expertów z rożnych dziedzin aby pozyskać technologie z katastrofy co udał się pułkownikowi Philip J. Corso w dużym stopniu jemu należy zawdzięczać dzisiejsze szybsze tępo dokonań związku z pozyskaniem wstecznej inżynierii . A sam obiekt który rozbił się w Rozwesel nie był obiektem kosmicznym a ziemskim.

  Istnieją poszlaki że jest na ziemi bardziej zaawansowana cywilizacja niż nasza oficjalna , która sobie żyje w ukryciu i w pewnym stopniu ingeruje w nasze życie jednak nie znajdziemy ich fizycznych śladów a jedynie prastare artefakty i ruiny budowli które zostały zbudowane technologią bardziej zaawansowaną niż my mamy obecnie.

  To Nordycy jak kto woli "Plejadianie" są dostojni z wyglądu utożsamiani z Aniołami a ich technologia naukowa umożliwiła stworzenie bio-robotów do pracy i do środowiska nie sprzyjającemu dla człowieka nazywamy ich "obcymi" szarakami, pozbawieni organów płciowych robotnicy stworzeni syntetycznie w laboratorium i są na usługach Nordyków.

  Skąd mam tą wiedzę? nie z filmów ani z książek, CZAS PRZEBUDZENIA LUDZI . . .

 4. operacja spinacz gdzie po 2 wojnie nastapila wspolpraca niemieckich naukowcow z burgierami ( operacja spinacz) chodzi tu o start lotu pionowego tzw latajacedzwony gdzie zapoczatkowano juz w Polsce.2 lata puzniej pojawily sie latajace spodki.ciesze sie okrutnie ze tak tepy zaklamany i najwiecej poswiecajacy zycie swych rodakow kraj padnie na ryj.

 5. Co 2 min filmu napawa mnie wku… bo slysze nieprawde. Przestałem oglądać w momencie jak usłyszałem co przyczyniło się do rozwoju technologi, oczywiście kosmici.
  Tyk którzy lajkują ten film zalecam zapoznać się z terminami "tranzystor" i "rozwój technologiczy w xx wieku"

 6. Ja piernicze… Jak można się dziwić, że widzi się UFO, skoro przecież jeżeli nie wiesz co to jest, to nie może być nic innego jak UFO. Bo UFO to unidentified flying object, czyli "niezidentyfikowany obiekt latający". Jedno jest ciekawe, dlaczego nie uznali tego np. za mini łódź podwodną? Mnie to bardziej przypominało by właśnie łódź podwodną.
  A te hieroglify egipskie dawno były wyjaśnione… Ja piernicze… Po prostu w tym miejscu przerobiono imię jednego z faraonów na imię innego. Przerobinie imienia martwego faraona wymagało trochę kucia i trochę doklejenia. To doklejone odpadło, a to wykute zostało. Stąd te dziwne hieroglify.

 7. Ch*ja, Współrzędne nawet są złe. Prawidłowe to 66°33'11.67"N 99°50'21.89"E. Fanaberie. Prawdy i tak się nie dowiesz, a nawet gdyby to nie zdążysz się nią pochwalić. Nikt normalny tego nie opublikuje, a i tak to zrobisz tylko z siebie idiotę. A w UFO pewnie i tak po prostu mamy wierzyć.

 8. mcie jak na dloni odpwoiedz czemu ciagle widzimy ufo a ono nam ucieka i niechce kontaktu… z informacji z kodu zerojedynkowego jasno wychodzi z eoni nas hoduja ! dla dobra galaktyki.. co ni oznacza z edla anszego dobra! tak jak wszlekie zwiezreta w naszych laboratoriach.. jelsi sa tu os niemal poczaktu rodzaju ludzkieog toc zmeu nie ingeruja w sparwy religijne by zlikwidowac roznoradkie zalosne kultu w boazki z aktore ciagle musza umierac ludzie? w zamian za to zamist dac nam podwaliny do duchowosci raczej zachecaja do roznorakich wyznan i bladzenie.. to co czlowiek uznal z aduchowosc to jest tylko sluzalczosc i uleglosc wobec czegoc czego nierozumie niepojmuje nie widzial i nigdy nie ogarnie.. zwykla zasaada pana i niewolnika…to niejest duchowosc to slepota i glupota! gadanie zesmy wyjatkowi w glaktyce it? sorry ale szczury w laboratorium tez sa wyjatkowe dostaja jedzenie w nagrode , czasem sa brane na rece… a czasem nawet daje sie im sens zycia w postaci pzrejscia jakeigos labiryntu…

 9. Stephanie Kwolek, an American chemist of Polish origin, inventor of kevlar, one should ask if the UFO with kevlar was designed by Poles

 10. zwykła propaganda przed ruskimi , gdyby amerykanie posiadali technolgie obcych ( napęd antygarawitacyjny , bo tylko o to chodzi i o nic więcej bo reszta to bzdury ) to nie dostali by kopniaka w wietnamie , gdzie kluczem do wygranej były pionowzloty ….

 11. a mnie to ciekawi ,kilka ,kilkanascie lat temu były setki ,a pewnie tysiące filmików amatorskich ufo co roku ,teraz jak każdy ma telefon z kamerką powinny być ich chyba miliony ,a nie ma ,nagle filmiki z ufo przestały się pokazywać

 12. ale pierdolenie – noktowizor technologia obcyhc – buahahaha – niemieccy snajperzy podczas II wojny mieli juz takie …. ehhh kurna telewizja – foo fighters in bermuda trinagle ? przecież pierwszy raz notowano foo fighters podczas lotów nad brytanię i niemcy … kolejna bzdura

 13. 16:54 Jak wyglądał profesjonalizm i organizacja obrony Los Angeles bardzo realistycznie obrazuje film Stevena Spielberga p.t. "1941". To może wiele pomóc w zrozumieniu omawianych w filmie wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *