21 odpowiedzi do “Żandarm i kosmici 1979 – Lektor PL (Cały Film) HD”

  1. super film klasyk w jakosci HD oglądniesz na AllBox.TV to internetowe ekino, największy katalog filmów i seriali online, które możesz oglądać w jakości HD z takich serwisów jak cda, ekino, zalukaj, vshare, openload, kinomaniak, weeb oraz innych. Zobacz nadchodzące premiery kinowe, zwiastuny filmów, a także odcinki seriali. Kultowe seriale online, pełne odcinki z lektorem lub napisami w wersji HD lub SD – do wyboru do koloru! Oglądaj filmy i seriale za darmo, bez limitów.

  2. Francja już wtedy przyjmowała imigrantów ale jeszcze tak dużo ich nie było teraz ten kraj jest zalany falą uchodźców.

  3. Filmy z Luis de Funes nie znudza sie nigdy.Mozna ogladac je codziennie jak Karguli i Pawlakow 😀 …. Brakuje tylko jeszcze " Zandarm z Saint Tropez " …. " Zandarm sie zeni " …. "Zandarm na emeryturze " ……

  4. 41:10 głos miał kiepski, ale niewiele osób wie, że de Funes był świetnym pianistą jazzowym. Podobnie jak gruby Kjeld z Gangu Olsena, który był jednym z najbardziej znanych śpiewaków operowych w Danii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *