ŻYCIE TO POKUSA- komedia/ cały film / lektor PlPrzezabawna komedia.Kiedy Jen leci z dziećmi na Hawaje, jej mąż Roger ma zamiar nadgonić zaległości w pracy. Jego spokój zakłóca atrakcyjna instruktorka …

source

12 odpowiedzi do “ŻYCIE TO POKUSA- komedia/ cały film / lektor Pl”

  1. Nierealny, pukałby instruktorkę aż iskry by leciały. Oczywiście wszystko by ukryli bo on ma za bogatą żonkę, a ona klientkę.

  2. TOTALNE BREDNIE czyli fiilm o RZEKMYCH KORZYSCIACH PLYNACYCH Z JOGI…JAK ZWYKLE W TAKICH WYPADKACH KLAMIE SIE ZAROWNO POD KATEM JOGI JAK I ZYCIA ..NIE POLECAM.. NAIWNY PO PROSTU GLUPI

  3. Film ładny i z przesłaniem że wszystko jest możliwe przy czystym umyśle i miłości, bez podtekstów. Pozdrawiam oglądających.

  4. Ps. Dlaczego faceci , Uzalacjiacy sie nad sobą , Nie potrafią przyznać sie do tego ZE NIE WYROŚLI I DALEJ SA DUŻYMI DZIECIAKAMI , WSZYSTKO I WSZYSCY SA PRZECIWKO NIM , NIGDY NIE SA WINNI SWOICH NIEPOWODZEŃ , WYROSNIJCIE ! Film jest życiowy , lekki I zabawny , PROSZE WIĘCEJ o TAKICH DOBRYCH FILMÓW , dawno nie bylo tak DOBRYCH KOMEDI -DZIEKI RAZ JESZCZE .!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *