Archiwum kategorii Komedie

Last Minute
autor: Uploader

Last Minute

Tytuł :

Last Minute

Opis :

Tomek, samotny ojciec (Wojciech Mecwaldowski) wraz z dwójką dzieci (Klaudia Halejcio, Olaf Marchwicki) i swoją mamą (Aldona Jankowska) wygrywają w konkursie radiowym wycieczkę last minute do gorącego kraju. Na miejscu Tomek spotyka miłość ze szkolnych lat, Natalię (Anna Szarek), która dziś jest gwiazdą telewizji. U jej boku jest z pozoru chodzący ideał faceta (Bartosz Świderski), ale jak się okazuje stara miłość nie rdzewieje. Rodzina sądzi, że przeżyje wakacje marzeń. Egipt w okresie Świąt Bożego Narodzenia przynosi im jednak serię niefortunnych zdarzeń.

Pobierz – Ściągnij – Download

turbobit.net     bitshare.com

Comments Off

Zdjęcie

5 stycznia

18:38
Komedie

Polskie

KOLEJNY PIĄTEK
autor: Uploader

piatek

OPIS FILMU:

KOLEJNY PIĄTEK

Kolejna część przygód Craiga i Day-Daya. W końcu podługich oczekiwaniach wyprowadzają się od swoich rodziców i przeprowadzają się na „własne śmieci”. Sielanka mieszkania bez opieki rodziców trwa dosyć długo, aż do czasu kiedy… pewnego dnia… – a dokładnie w Wigilię – ich nowy dom zostaje obrabowany przez pseudo-Świętego Mikołaja… Znikają prezenty świąteczne i… pieniądze na czynsz! Cóż pozostaje kuzynom? – Zatrudniają się jako ochrona nocnego lokalu…

pobierz

 

Zdjęcie

3 października

17:46
Komedie

WAKACJE JASIA FASOLI
autor: Uploader

wakacje fasoli

OPIS FILMU:

WAKACJE JASIA FASOLI

Pewnego deszczowego popołudnia zachwycony Jaś Fasola dowiaduje się, że właśnie zdobył pierwszą nagrodę w loterii parafialnej – tygodniowe wakacje na południu Francji oraz nową kamerę wideo. Pojedzie do Cannes w trakcie trwania tam słynnego festiwalu filmowego…

pobierz
Zdjęcie

3 października

12:24
Komedie

PHASE 7- FAZA 7
autor: Uploader

faza 7OPIS FILMU:

PHASE 7- FAZA 7

Na co powinien uważać mieszkaniec kamienicy objętej kwarantanną? Oczywiście – na sąsiadów. Zwłaszcza gdy w tym samym czasie na zewnątrz zaczyna siać spustoszenie śmiercionośny wirus, doprowadzając ludzkość na skraj wymarcia. Przekonują się o tym Coco i Pipi, młode małżeństwo które niedawno wprowadziło się do nowej kamienicy w Buenos Aires. Po tym jak władze z niejasnych przyczyn obejmują budynek kwarantanną, sąsiedzka atmosfera zaczyna gęstnieć, podsycana apokaliptycznymi doniesieniami z zewnątrz. Rośnie wzajemna podejrzliwość, tworzą się spiskujące przeciwko sobie fronty, a ograniczone zasoby stają się coraz bardziej łakomym kąskiem.

pobierz

Zdjęcie

3 października

12:19
Komedie

Sci-Fi

Thriller

SZTOS 2
autor: Uploader

sztos 2

OPIS FILMU:

SZTOS 2

Opowieść o tym, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Czy Synek i Janek przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra „nawijka” uratuje im skórę? Prawdziwie męskie kino odpowie w końcu na pytanie: co ma zrobić facet, gdy sparzy się na gorącej kobiecie?

pobierz
Zdjęcie

2 października

16:02
Komedie

PORANEK KOJOTA
autor: Uploader

poranek kojota

OPIS FILMU:

PORANEK KOJOTA

Współczesna komedia Olafa Lubaszenko stylem przypominająca poprzedni film tego reżysera: „Chłopaki nie płaczą”. Główny bohater Kuba jest rysownikiem komiksów. Właśnie skończył pracę nad kolejnym dziełem. Przypadkiem, zastępując kolegę jako kelner na bankiecie poznaje gwiazdę muzyki pop Noemi. Nie mając świadomości kim naprawdę jest dziewczyna rozpoczyna z nią romans. Noemi jest nie tylko piosenkarką, jest też pasierbicą Stefana, jednego z najbogatszych przedsiębiorców w kraju. Stefan przed laty zamordował ojca Noemi – piosenkarza Mariano Italiano i ożenił się dla pieniędzy z matką piosenkarki. Stefan ciągle pozbywa się niewygodnych osób rzucając ich na pożarcie dzikim zwierzętom w ZOO. Kuba też staje się taką niewygodną osobą. O względy Noemi cały czas walczy reżyser wideoklipów Brylant, dla którego małżeństwo jest szansą na spłatę długów wobec Dzikiego. Śladami Brylanta podąża Mały ze swoim siostrzeńcem Szczęką. A dodatkowo w mieście pojawia się Krzysztof Jarzyna. Szykuje się kolejna uczta w ZOO….

pobierz

Zdjęcie

2 października

13:53
Komedie

PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO
autor: Uploader

PieniadzeToNieWszystko

OPIS FILMU:

PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO

Bohaterem filmu jest 50-letni biznesmen Tomasz Adamczyk, który chce zrezygnować z prowadzenia interesów w branży winiarskiej i poświęcić się swojej pasji życiowej filozofii. Pomysł ten nie przypada do gustu jego wspólnikowi. Do tego wszystkiego Tomasz ulega wypadkowi i zostaje wzięty jako zakładnik.

 

 

 

pobierz

Zdjęcie

2 października

08:28
Komedie
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

  • © 2018 Filmy – Download – Pobierz – Filmy – Lektor – Dubbing | copyright by Filmy.wpadnij.info