Archiwum kategorii Sci-Fi

Riddick
autor: Uploader

Riddick

Tytuł :

Riddick

Opis :

Trzecia odsłona słynnej serii science-fiction, którą zapoczątkowały filmy „Pitch Black” i „Kroniki Riddicka”. Saga zrobiła niebywałą karierę na całym świecie, wykraczając poza świat filmu fabularnego. Do tej pory na podstawie przygód Riddicka powstały trzy gry komputerowe, wiele krótkometrażowych animacji i kolekcjonerskie figurki składające się na złożony świat tej fascynującej sagi. W tytułowej roli występuje gwiazdor „Szybkich i wściekłych” Vin Diesiel.

Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce z siłami groźniejszymi, niż cokolwiek, z czym wcześniej miał do czynienia. Jedyną możliwością ucieczki jest podstęp, dzięki któremu Riddick zwabi łowców nagród ścigających go przez całą galaktykę. Staną się oni jedynie pionkami w rozgrywce, której konsekwencje będą poważniejsze, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Pobierz – Ściągnij – Download

turbobit.net         bitshare.com

Komentowanie nie jest możliwe

Zdjęcie

19 stycznia

09:28
Sci-Fi

DROGA
autor: Uploader

droga

OPIS FILMU:

DROGA

Akcja opowieści rozgrywa się w postapokaliptycznej, wymarłej scenerii, a jej głównym bohaterem jest mężczyzna, który w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia dla swojego syna, wyrusza z nim w koszmarną i niebezpieczną podróż przez cały kraj. Po drodze mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z umierającymi z głodu hordami włóczęgów i bezwzględnymi grupami kanibali.

pobierz

Zdjęcie

3 października

14:48
Dramat

Sci-Fi

PHASE 7- FAZA 7
autor: Uploader

faza 7OPIS FILMU:

PHASE 7- FAZA 7

Na co powinien uważać mieszkaniec kamienicy objętej kwarantanną? Oczywiście – na sąsiadów. Zwłaszcza gdy w tym samym czasie na zewnątrz zaczyna siać spustoszenie śmiercionośny wirus, doprowadzając ludzkość na skraj wymarcia. Przekonują się o tym Coco i Pipi, młode małżeństwo które niedawno wprowadziło się do nowej kamienicy w Buenos Aires. Po tym jak władze z niejasnych przyczyn obejmują budynek kwarantanną, sąsiedzka atmosfera zaczyna gęstnieć, podsycana apokaliptycznymi doniesieniami z zewnątrz. Rośnie wzajemna podejrzliwość, tworzą się spiskujące przeciwko sobie fronty, a ograniczone zasoby stają się coraz bardziej łakomym kąskiem.

pobierz

Zdjęcie

3 października

12:19
Komedie

Sci-Fi

Thriller

PRIEST-KSIĄDŹ
autor: Uploader

priestOPIS FILMU:

PRIEST-KSIĄDŹ

Po stuleciach brutalnej wojny, ludzie pokonali swojego największego wroga – wampiry. Pozostałe przy życiu potwory zostały odesłane do odizolowanych rezerwatów, a ludzie znaleźli schronienie w murach miast rządzonych przez Kościół. Księża – wyszkoleni wojownicy biorący udział w wojnach z wampirami, wykonują teraz podrzędne prace i żyją w odosobnieniu oznaczeni tatuażami i unikani przez sąsiadów. Kiedy weteran walk, Ksiądz otrzymuje informację o porwaniu przez wampiry 18-letniej dziewczyny, prosi o zezwolenie wyruszenia jej na ratunek. Władze kościelne odrzucają jednak jego prośbę. Łamiąc wszystkie przysięgi, Ksiądz wyrusza na poszukiwania siostrzenicy.

pobierz

Zdjęcie

3 października

11:33
Akcji

Sci-Fi
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

  • © 2018 Filmy – Download – Pobierz – Filmy – Lektor – Dubbing | copyright by Filmy.wpadnij.info